Szafy, Garderoby i Zabudowy Wnęk

Szafa to niezbędny element wyposażenia w każdym domu. Przestronne wnętrze pozwoli Ci uporządkować rzeczy oraz zadbać o garderobę. Absolutnie niezbędne w każdym domu. Przydatne w sypialni i w przedpokoju. Dzięki nim opanujesz chaos, utrzymasz w porządku swoje ubrania, buty, torebki i inne przedmioty. Szafy – bez nich praktyczne i komfortowe urządzenie mieszkanie nie byłoby możliwe. Są dostępne w wielu różnych wariantach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz idealną do swoich potrzeb i możliwości, jakie daje konkretne pomieszczenie.

 

System szaf Flex

Możliwości na stworzenie własnej szafy FLEX jest niemal tak wiele, jak pomysłów na wnętrze. Oto kilka przykładów na to, jak może wyglądać Twoja szafa. Zainspiruj się lub stwórz swój własny, unikalny model.

Tak naprawdę nie ma znaczenia, jak duża jest Twoja szafa. Liczy się to, jak zorganizujesz jej wnętrze. Wykorzystaj możliwości, jakie dają różnorodne akcesoria wyposażenia wewnętrznego. Do swojej dyspozycji masz szeroką gamę rozwiązań, dzięki którym swobodnie pomieścisz kilka par butów, skarpetki, torebki, sukienki i wiele innych elementów garderoby. Nie zapomnij o oświetleniu wewnętrznym. Docenisz je zwłaszcza po zmroku, szukając ulubionej bluzki.

 

System szaf Flex to wszechstronne i funkcjonalne rozwiązanie stworzone z myślą o Tobie.

Każdy potrzebuje miejsca na ubrania i przeróżne akcesoria. Wiemy o tym, dlatego stworzyliśmy szafy, które można samodzielnie zaprojektować. Wśród dziesiątek możliwości znajdziesz rozwiązania przeznaczone dla osób o różnych gustach i rozmaitych potrzebach, urządzających różnej wielkości pomieszczenia. Poznaj wszystkie możliwości szaf FLEX i wybierz te, które najlepiej sprostają Twoim oczekiwaniom. Możliwości na stworzenie własnej szafy FLEX jest niemal tak wiele, jak pomysłów na wnętrze. Oto kilka przykładów na to, jak może wyglądać Twoja szafa. Zainspiruj się lub stwórz swój własny, unikalny model. Tak naprawdę nie ma znaczenia, jak duża jest Twoja szafa. Liczy się to, jak zorganizujesz jej wnętrze. Wykorzystaj możliwości, jakie dają różnorodne akcesoria wyposażenia wewnętrznego. Do swojej dyspozycji masz szeroką gamę rozwiązań, dzięki którym swobodnie pomieścisz kilka par butów, skarpetki, torebki, sukienki i wiele innych elementów garderoby. Nie zapomnij o oświetleniu wewnętrznym. Docenisz je zwłaszcza po zmroku, szukając ulubionej bluzki.

 

TWOJA SZAFA W 3 KROKACH

  • DOPASUJ ROZMIAR SZAFY Wybierz korpus o odpowiedniej wysokości, szerokości i głębokości. Dopasuj szafę do wnętrza. Zwróć uwagę, iż moduły korpusów występują w różnych wersjach układu wnętrza.
  • ZADBAJ O STYL Wybierz sposób otwierania swojej szafy oraz kolory frontów, korpusu i uchwytów.
  • DODAJ WYPOSAŻENIE Wykorzystaj możliwości i zapanuj nad bałaganem, dobierając odpowiednie akcesoria wyposażenia wewnętrznego.

 

Przewiń na górę